Zdajemy sobie sprawę, że z powodu odwołania parady historycznych wagonów w niedzielę, 28 czerwca, część osób może być zawiedziona. Szczególnie te osoby, które są spoza Krakowa i aby wziąć udział w paradzie zarezerwowały już pobyt w naszym mieście. To ze względu na te osoby w niedzielę, 28 czerwca zwiększamy liczbę wagonów historycznych kursujących na linii nr 0 aż do czterech składów. Na trasie z ul. Dajwór do Cichego Kącika pojawią się:
- Norymberski wagon T4
- Krakowski skład 4N z wagonem doczepnym 4ND
- Wypożyczony z Warszawy wagon 4NJ z przyczepą typu Lowa
- Wypożyczony ze Śląska wagon 102Na
Mamy nadzieję, że chociaż w ten sposób zrekompensujemy części osób brak parady tramwajowej. Jednocześnie informujemy, że ze względu na wysokie temperatury czas pracy motorniczych wyznaczonych do obsługi wagonów na linii nr 0 będzie zdecydowanie skrócony.
Apelujemy także do wszystkich, aby pamiętali o nawadnianiu się w okresie wysokich temperatur.
English
Tele-bus
Do poczytania