W środę, 24 czerwca oficjalnie zakończył się już trzeci sezon Siatkarskiej Ligi MPK Kraków.
W wydarzeniu wzięły udział wszystkie drużyny grające w lidze, poza drużyną PN. W uroczystym zakończeniu wziął udział Jan Podkopacz, wiceprezes zarządu MPK w Krakowie, który wręczał nagrody wszystkim drużynom.
Tytuł mistrza i najlepszej drużyny sezonu Wiosna 2026 zdobył zespół Podgórza.
Tytuł wicemistrza wywalczyła drużyna Brożka Team, a brązowymi medalistami zostali zawodnicy drużyny Wola Duchacka.
Gratulujemy wszystkim drużynom uzyskanych wyników i bardzo doceniamy Waszą pasję i energię!
Podczas zakończenia sezonu wybrany został zawodnik MVP oraz najlepsza szóstka, a także rozegrany został turniej o Puchar Prezesa MPK S.A. w Krakowie.
My chcemy także docenić Panią Anię - pracownika IX LO, w którym odbywają się rozgrywki. Pani Ania wraz z koleżankmi przygotowała słodką niespodziankę - pyszny sernik dla najlepszej drużyny naszej Ligi. To była przepyszna niespodzianka!
Szczegółowe wyniki na profilu Siatkarskiej Ligi MPK
English
Tele-bus
Do poczytania