Aktualności

25.06.2018

Motorniczowie z zajezdni tramwajowej Podgórze zwyciężyli w Lidze MPK

Motorniczowie z zajezdni tramwajowej Podgórze zostali zwycięzcami siódmej edycji Ligi MPK SA. W ostatnim meczu, rozegranym w piątek, 22 czerwca pokonali kierowców z zajezdni autobusowej Wola Duchacka 3:2 i z dorobkiem 34 punktów zajęli pierwsze miejsce. Drugie miejsce w Lidze MPK zajęła drużyna Brożka, w której występują m.in. pracownicy Stacji Obsługi i Remontów. Trzecia pozycja w tabeli przypadła kierowcom z zajezdni autobusowej Bieńczyce.

Podczas uroczystego zakończenia rozgrywek trzy najlepsze drużyny otrzymały dyplomy, medale i puchary, które wręczył Mariusz Szałkowski, wiceprezes zarządu MPK SA w Krakowie. Nagrody otrzymał także najlepszy strzelec Ligi MPK, którym został Michał Mądry, kierowca z Woli Duchackiej. Najlepszym bramkarzem został wybrany Borys Bohosiewicz z tej samej drużyny. Dryżyną Fair Play został wybrany zespół Instruktorów.