Aktualności

25.10.2023

MPK SA w Krakowie na Targach Pracy i Przedsiębiorczości w TAURON Arenie Kraków

 

25 października odbyły się Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Świadomie do celu” w Tauron Arenie Kraków. Swoje stoisko miało tam MPK SA w Krakowie. Podczas Targów Pracy i Przedsiębiorczości „Świadomie do celu” każdy miał możliwość bezpośrednio porozmawiać z przedstawicielami krakowskiego przewoźnika i poznać warunki oraz korzyści z pracy w MPK.

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie wspólnie z Wydziałem Przedsiębiorczości i Innowacji Urzędu Miasta Krakowa nieustannie zmienia oraz rozwija ideę targów, starając się dostosować je do dynamicznej sytuacji, która podlega zmianom społeczno-gospodarczym w naszym regionie.

Podczas Targów nie zabrakło najświeższych informacji, dotyczących możliwości legalizacji zatrudnienia cudzoziemców w Polsce, które zostaną poprowadzone przez pracownika Grodzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, specjalizującego się w tej dziedzinie, a także specjalistów z Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego. Jesienna edycja Targów Pracy i Przedsiębiorczości w Krakowie rozpoczęła się od panelu dyskusyjnego pt.: „Partnerstwo między powiatami na rzecz rozwoju rynku pracy w aglomeracji krakowskiej”. Partnerstwo zawarte zostało między powiatami: krakowskim, wielickim, proszowickim oraz Miastem Kraków.

Po zakończeniu panelu nastąpiła gala wręczenia statuetek w konkursie „Krakowski Pracodawca Roku 2022”.
Więcej informacji na temat wydarzenia dostępny jest na stronie internetowej
targów.