Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Jakie cyklicznie organizowane przez MPK SA w Krakowie wydarzenie jest najciekawsze:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Warunki wynajmu

Osoby zainteresowane wynajmem pojazdów, nie posiadające żadnych nieuregulowanych zobowiązań wobec MPK, mogą złożyć zamówienie na wykonanie usługi transportowej na specjalnie przygotowanym formularzu dostępnym poniżej:
 

I. Osoby fizyczne.

 

Zamówienia należy składać osobiście w Dziale Zarządzania Ruchem, przy ul. św. Wawrzyńca 13, parter, pok. 10 (okienko po lewej stronie od wejścia). Osoba fizyczna powinna przedłożyć dokument tożsamości (dowód osobisty)

 

II. Osoby prawne (podmioty prowadzące działalność gospodarczą, firmy lub instytucje)

 

Osoby prawne mogą składać zamówienia osobiście w Dziale Zarządzania Ruchem (miejsce - jak osoby fizyczne), listownie, za pomocą faxu (pod nr 012-254-14-02) oraz  przesyłać elektronicznie po wydrukowaniu, podpisaniu i zeskanowaniu dostarczając równocześnie wymagane dokumenty:

  1. Zaświadczenie o wpisie do właściwego rejestru (ewidencji) działalności gospodarczej,
  2. Regon
  3. NIP

Zaświadczenie, o którym mowa w pkt. 1 powinno być zaktualizowane, tzn. z okresu co najwyżej 3-ch miesięcy sprzed daty realizacji usługi.

W przypadku szkół i przedszkoli ww. dokumenty nie są konieczne, natomiast na przesłanym formularzu wymaga się umieszczenia czytelnego podpisu i pieczątki dyrektora placówki.

Z uwagi na czas potrzebny do przygotowania zlecenia wyjazdów pojazdu - zamówienia prosimy składać najpóźniej na pięć dni roboczych przed terminem realizacji zamówienia, po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym pod numerem telefonu 12 254-13-47.

Pliki do pobrania

Rozmiar: 0(nazwa pliku jest nieprawidłowa)

Rozmiar: 0(nazwa pliku jest nieprawidłowa)

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS