Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w komunikacji miejskiej w 2018 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

ZAMÓWIENIA

14.08.2018 Dostawa części zamiennych w tym: lamp i osprzętu elektrycznego, części układu hamulcowego i pneumatycznego, części do układu centralnego smarowania, filtrów amortyzatorów, wałów napędowych (...)

Data zakończenia: -
Status: Zakończone
Znak sprawy: LZ-281-93/18

Zamawiający udostępnia pomocniczo  załączniki w WERSJI EDYTOWALNEJ  do wypełnienia. Wiążącą wersją i kompletną jest treść SIWZ zamieszona w formacie pdf. tj. plik o nazwie siwz_93 wraz z załącznikami.pdf oraz odpowiedziami do postępowania tj. pliki o nazwie odpowiedzi-1.pdf * oraz odpowiedzi-2.pdf

* UWAGA

Jedyną obowiązującą wersją załącznika nr 7 do SIWZ – jest plik w wersji edytowalnej o nazwie „zal.-nr-7---formularz-oferty_po-zmianie.doc”. Zeskanowana wersja załącznika nr 7 do SIWZ zamieszczona w pliku o nazwie "odpowiedzi-1.pdf" jest błędna.

 

Wynik postępowania

W zakresie zadań 1-9, 11-14

w zakresie zadania 10

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS