Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Jakie cyklicznie organizowane przez MPK SA w Krakowie wydarzenie jest najciekawsze:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Cenniki biletów okresowych

Cennik od 1 września 2014 roku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BILET NORMALNY i BILET MIEJSKI -są to bilety o takiej samej funkcjonalności. Pierwszy z nich otrzymują osoby, które jeszcze nie korzystały z KKM, natomiast prawo do nabycia biletu miejskiego, nabywają osoby kupujące bilet okresowy po raz kolejny.

BILET AKTYWIZUJĄCY IMIENNY -do nabycia i korzystania z takiego biletu uprawnione są osoby bezrobotne, po przedstawieniu zaświadczenia wydanego przez właściwy dla miejsca zamieszkania Urząd Pracy, potwierdzającego, że osoba jest zarejestrowana jako bezrobotna.

UWAGA! Zaświadczenie okazywane w momencie kontroli nie może być wystawione wcześniej niż 3 miesiące, natomiast data ważności nabywanego biletu nie może być późniejsza od daty upływu ważności zaświadczenia.

BILET SOCJALNY IMIENNY jest biletem miesięcznym wydawanym dla osób, których dochód jest niższy od kryterium dochodowego obowiązującego przy udzielaniu świadczeń z pomocy społecznej, przy czym zlikwidowane zostało ograniczenie wiekowe. Zaświadczenia, na podstawie którego można nabyć  bilety socjalne, wydawane przez właściwy dla miejsca zamieszkania Ośrodek Pomocy Społecznej są ważne jeden miesiąc, po czym przed wykupieniem następnego biletu trzeba udać się po nowe zaświadczenie.

Pliki do pobrania

Rozmiar: 0(nazwa pliku jest nieprawidłowa)

CENNIK IMIENNYCH BILETÓW OKRESOWYCH NORMALNYCH

 

CENNIK IMIENNYCH BILETÓW OKRESOWYCH MIEJSKICH

 

CENNIK IMIENNYCH BILETÓW OKRESOWYCH ULGOWYCH

 

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS