Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność nośnika KKM

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w 2019 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

13.07.2020 Do Krakowa dotarł 7. LajkonikW sobotę, 11 lipca w godzinach porannych do Krakowa został dostarczony siódmy już z kolej tramwaj Lajkonik. Jest to jednocześnie piąty wagon dla zajezdni tramwajowej w Nowej Hucie. Tramwaj został już ściągnięty ze specjalnej lawety, na której przyjechał i w najbliższych dniach będzie przechodził odbiory przed wyjazdem na regularną linię.

Warto podkreślić, że pasażerowie mogą już podróżować czterema Lajkonikami, które kursują m.in. na liniach do Nowej Huty.

Przypomnimy, że Lajkoniki to nowoczesne tramwaje produkowane przez firmę Stadler. W sumie będzie ich 50. Wyróżnia je nie tylko design, ale również innowacyjne rozwiązania techniczne. Dwa wagony z realizowanego kontraktu będą wyposażone w system umożliwiający przejazd bez pantografu na odcinku kilku kilometrów. Wszystkie pozostałe wagony będą przygotowane do tego, aby w przyszłości ten system został w nich zamontowany.

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS