Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność nośnika KKM

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w 2019 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

26.06.2020 Trzeci Lajkonik na regularnej linii26 czerwca o 4.58 z zajezdni tramwajowej Nowa Huta wyjechał na regularną linię trzeci Lajkonik. Będzie kursował na linii nr 52 z nowohuckiego os. Piastów do pętli Czerwone Maki P+R. Warto zauważyć, że to właśnie do zajezdni w Nowej Hucie ma trafić większość z 50 Lajkoników zamówionych przez MPK SA w Krakowie.

Przypomnimy, że Lajkoniki to nowoczesne tramwaje produkowane przez firmę Stadler. Wyróżnia je nie tylko design, ale również innowacyjne rozwiązania techniczne. Dwa wagony z realizowanego kontraktu będą wyposażone w system umożliwiający przejazd bez pantografu na odcinku kilku kilometrów. Wszystkie pozostałe wagony będą przygotowane do tego, aby w przyszłości ten system został w nich zamontowany.

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS