Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność nośnika KKM

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w 2019 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

18.03.2020 Zasady korzystania z biletu socjalnego oraz biletu aktywizującego dla bezrobotnych po zamknięciu PSB

Wszystkie osoby, które są uprawnione do korzystania z biletu socjalnego informujemy, że do momentu otwarcia Punktów Sprzedaży Biletów, będą mogły podróżować komunikacją miejską na podstawie zaświadczenia wydanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej (dodatkowo trzeba posiadać dowód tożsamości). Po otwarciu PSB pasażerowie, którzy z tej możliwości skorzystają, powinni zgłosić się o wydanie właściwego biletu. 

Z kolei osoby bezrobotne do czasu zamknięcia PSB będą mogły się poruszać komunikacją miejską w Krakowie na podstawie zaświadczenia wydanego przez właściwy dla miejsca zamieszkania Urząd Pracy oraz na podstawie dowodu tożsamości. Po otwarciu PSB pasażerowie będą musieli się zgłosić, aby zapisać bilet z odpowiednią datą.

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS