Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność nośnika KKM

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w 2019 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

14.02.2020 Zakochany tramwaj MPK na Walentynki


W Walentynki 14 lutego (piątek) zakochani mogli podróżować specjalnym tramwajem MPK SA w Krakowie. Można go było łatwo rozpoznać, bo został ozdobiony czerwonymi balonikami ułożonymi w kształcie serca.

Tramwaj zaczął kursować o 15.00 (o tej godzinie wyjechał z zajezdni tramwajowej Podgórze) i pojechał ul. Kapelanka, Monte Cassino, Dietla i Starowiślną do centrum miasta. Do ok. 19.00 tramwaj kursował wokół I Obwodnicy (ul. Dominikańska, pl. Wszystkich Świętych, ul. Franciszkańska, Straszewskiego, Podwale, Dunajewskiego, Basztowa, Westerplatte). Zakochany tramwaj zatrzymywał się na każdym przystanku. Przejazd był bezpłatny.

O odpowiednią atmosferę w zakochanym tramwaju zadbali Karol Wolski - aktor, komik, konferansjer, wokalista i autor tekstów oraz Agnieszka Mleczko -  konferansjerka, animatorka, epizodystka.

W tramwaju nie zabrakło także drobnych upominków, które otrzymali zakochani pasażerowie.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS