Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność nośnika KKM

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w 2019 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

25.10.2019 Wszystkich Świętych w Krakowie - informacje praktyczne

 

W okresie Wszystkich Świętych zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej. Do krakowskich cmentarzy w dniu 1 listopada będzie dojeżdżać 9 specjalnych linii tramwajowych i 24 specjalne linie autobusowe. Wzmocnienia kursów zostały zaplanowane także w dnach od 26 do 31 października oraz 2 i 3 listopada. Numery linii specjalnych będą się zaczynać od cyfry 8. Na przystankach numery tych linii będą mieć kolor niebieski. W gablotach na przystankach pojawią się także specjalne rozkłady jazdy ze zdjęciem znicza w tle oraz komunikaty szczegółowo informujące o trasie przejazdu wszystkich specjalnych linii.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi informacjami w związku ze zbliżającymi się uroczystościami Wszystkich Świętych. To kompendium wiedzy na temat zmian w komunikacji miejskiej i organizacji ruchu drogowego w obrębie krakowskich cmentarzy. Zawiera ono także informacje praktyczne dotyczące infrastruktury cmentarnej, pomocy dla osób niepełnosprawnych i orientacyjne plany nekropolii.

Szczegóły są dostępne na stronie www.mpk.krakow.pl oraz www.krakow.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS