Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w komunikacji miejskiej w 2018 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

07.12.2018 Ponad 140 Mikołajów zawiozło tramwajem prezenty dla dzieci ze Szpitala im. S. Żeromskiego


 

 

6 grudnia na przystanku Plac Wszystkich Świętych Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski przekazał prezenty dla wszystkich dzieci, które ten dzień musiały spędzić w Szpitalu Specjalistycznym im. S. Żeromskiego. Upominki zawiozło do szpitala ponad 140 Mikołajów, którzy podróżowali specjalnym świątecznym tramwajem MPK SA w Krakowie.

 

Prezydent Krakowa poza prezentami przekazał chorym dzieciom specjalne życzenia. Najmłodszym pacjentom w szpitalu odczytał je jeden z Mikołajów.

 

Po tej wizycie Święty Mikołaj rozdawał prezenty jadąc wyjątkowym tramwajem MPK. Aby go spotkać wystarczyło zatrzymać się na jednym z przystanków w centrum miasta Krakowa i oczekiwać na przyjazd specjalnego świątecznego tramwaju. Każde dziecko, które do niego wsiadło otrzymało upominek od Świętego Mikołaja. Świąteczny tramwaj z Mikołajem kursował od. 16.00 do 20.00 w ścisłym centrum miasta przez pl. Wszystkich Świętych, ul. Franciszkańską, Straszewskiego, Podwale, Dunajewskiego, Długą, Dworzec Towarowy, Pawią, Westerplatte, św. Gertrudy i Dominikańską.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS