Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w komunikacji miejskiej w 2018 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

19.11.2018 Konkurs na najlepszą stację obsługi tramwajów i autobusów MPK rozstrzygnięty


Tytuł najlepszej stacji MPK SA w Krakowie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy trafił ex aequo do Stacji Obsługi Autobusów Płaszów oraz Wola Duchacka. Trzecie miejsce przypadło Stacji Obsługi Tramwajów Podgórze. Kolejne miejsca zajęła Stacja Obsługi Tramwajów Nowa Huta, Stacja Obsługi Autobusów Bieńczyce i Stacja Obsługi i Remontów.

Celem konkursu jest systematyczna poprawa warunków pracy, utrzymanie na stanowiskach porządku i czystości oraz zmniejszenie wypadków przy pracy. Na ostateczną ocenę wpływa również realizacja zaplanowanych inwestycji wpływających na poprawę warunków pracy.

Oficjalne podsumowanie konkursu BHP za pierwsze półrocze 2018 roku odbyło się 19 listopada w siedzibie MPK. Kierownicy najlepszych stacji z rąk Rafała Świerczyńskiego, prezesa zarządu MPK SA odebrali nagrody finansowe, które zostaną wydane na inwestycje poprawiające warunki pracy.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS