Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w komunikacji miejskiej w 2018 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

26.07.2018 MPK testuje autobus Iveco

Krakowski przewoźnik nie tylko kupuje nowe autobusy, ale stara się także testować nowe rozwiązania producentów taboru autobusowego. Dlatego od dzisiaj, 26 lipca do 2 sierpnia m.in. na linii nr 174 (Os. Kurdwanów – Kombinat) będzie kursował autobus Crossway Low Entry City 14.5 marki Iveco.

Jest to autobus trzyosiowy. Pojazd wyróżnia się długością - ma bowiem 14,5 m, a więc jest o 2,5 m dłuższy od tradycyjnych autobusów tego typu. W pojeździe jest 46 miejsc siedzących (w tym 10 miejsc dostępnych z niskiej podłogi) oraz 84 miejsca stojące.

Autobus jest niskowejściowy. W środku przy drzwiach środkowych zostało wyznaczone miejsce dla osoby niepełnosprawnej oraz wózek dziecięcy. Dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach została także zamontowana platforma ułatwiająca wsiadanie i wysiadanie. Autobus podsiada klimatyzację i monitoring.

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS