Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w komunikacji miejskiej w 2018 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

21.06.2018 W krakowskich tramwajach „Chłopaki nie płaczą”!

Niemal każdy kinomaniak zna cytat, który padł w jednej z najsłynniejszych polskich komedii „Chłopaki  nie płaczą”. Przypomnijmy - charyzmatyczna postać „Szefa” granego przez Bohdana Łazukę w dość jasny i konkretny sposób instruuje syna jak zorganizować gościom wycieczkę do muzeum lotnictwa.

Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu wspólnie z MPK S.A. w Krakowie postanowili wykorzystać słynny cytat z filmu „A jeżeli będą chcieli pójść do Muzeum Lotnictwa, to zabierzesz ich do muzeum lotnictwa, ….” i wyemitować go w tramwajach, które na trasie obsługują przystanek „Muzeum Lotnictwa”(m.in. 4, 5, 9, 10, 52).

Zdanie można było usłyszeć w tramwajach w dniach 21-24 czerwca br. Inicjatywa idealnie wpasała się w imprezę - XIV Małopolski Piknik Lotniczy (23-24 czerwca br.).

 

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS