Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w komunikacji miejskiej w 2018 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

26.05.2018 Piłkarski turniej pracowników krakowskiego MPK zwyciężyli kierowcy z zajezdni autobusowej Wola Duchacka

 


XI Piłkarski Turniej im. Piotra Pruchnickiego, który odbył się w sobotę 26 maja na boisku TS Tramwaj, wygrali już kolejny raz kierowcy z zajezdni autobusowej Wola Duchacka. W finale pokonali drużynę Stary Tramwaj. Trzecie miejsce zajęli kierowcy z zajezdni autobusowej Płaszów, którzy zwyciężyli w meczu z ZUE SA. Najlepszym strzelcem zawodów został Michał Mądry z zajezdni autobusowej Wola Duchacka. Z tej samej drużyny został wybrany także najlepszy bramkarz – Borys Bohosiewicz. Drużyną Fair Play został zespół Stary Tramwaj.

 Puchary i medale dla zwycięzców i wszystkich uczestników turnieju wręczał Mariusz Szałkowski, wiceprezes MPK SA w Krakowie.

Ponieważ rozgrywki odbywały się w Dniu Matki, podczas oficjalnego otwarcia wszystkie obecne na stadionie mamy otrzymały od organizatorów róże.

W turnieju rywalizowało 8 drużyn, wśród których byli pracownicy wszystkich zajezdni tramwajowych i autobusowych krakowskiego MPK. Gościnnie w turnieju wystąpiła także drużyna złożona z pracowników ZUE SA oraz PKP Polskie Linie Kolejowe.

Warto podkreślić, że rozgrywany od 11 lat turniej jest organizowany, aby upamiętnić osobę zmarłego motorniczego Piotra Pruchnickiego, który był inicjatorem i założycielem drużyny piłkarskiej w Zajezdni Tramwajowej Podgórze.

 

 


Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS