Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w komunikacji miejskiej w 2018 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

02.05.2018 Autobus do kariery MPK

W związku z dużym zainteresowaniem akcją "Autobus do kariery w MPK S.A. w Krakowie" została zorganizowana jej kolejna edycja. Od 7 do 11 maja po ulicach Krakowa kursował zabytkowy autobus Ogórek, który zamienił się w mobilny punkt informacyjny dla wszystkich osób zainteresowanych pracą w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym SA w Krakowie.


Kandydaci mogli wsiąść do zabytkowego autobusu i w nim porozmawiać o warunkach pracy i uzyskać odpowiedzi na wszystkie swoje pytania i wątpliwości. Do ich dyspozycji byli pracownicy Działu Personalnego MPK oraz kierownicy stacji obsługi oraz zajezdni tramwajowych i autobusowych.

Autobus kursował od 11.00 do 17.00 z Nowego Bieżanowa P+R do Bronowic Małych

Warto poinformować, że efektem poprzedniej edycji kursowania zabytkowego Ogórka było zainteresowanie ponad 120 osób pracą w MPK SA w Krakowie.

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS