Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w komunikacji miejskiej w 2018 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

23.04.2018 Piłkarska Liga MPK startuje po zimowej przerwie

W piątek, 20 kwietnia pracownicy krakowskiego przewoźnika rozpoczęli rundę wiosenną Ligi MPK. To już siódma edycja piłkarskiej ligi MPK.  Kierowcy, motorniczowie, mechanicy oraz inspektorzy ruchu swoje mecze rozpoczęli o 16.15 na boisku sportowym TS Tramwaj przy ul. Praskiej 61a. Rundę wiosenną Ligi MPK oficjalnie rozpoczął Mariusz Szałkowski, wiceprezes zarządu MPK SA w Krakowie.

W obecnym sezonie Ligi MPK występuje osiem drużyn, w których grają pracownicy z zajezdni tramwajowej Podgórze i Nowa Huta, zajezdni autobusowej Wola Duchacka, Płaszów i Bieńczyce, Stacji Obsługi Autobusów Wola Duchacka, Stacji Obsługi i Remontów oraz instruktorzy i pracownicy Działu Zarządzania Ruchem.

Przypomnijmy. Pierwsza edycja rozgrywek Ligi MPK miała miejsce w 2011 roku. Obecnie w Lidze MPK bierze udział osiem zespołów. Wszyscy zawodnicy to pracownicy krakowskiego przewoźnika.

 

Szczegółowe informacje o rozgrywkach piłkarskich organizowanych przez pracowników MPK SA, w tym aktualne wyniki są dostępne na stronie: www.facebook.com/ligampkkrakow

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS