Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Jakie było najważniejsze wydarzenie komunikacyjne 2017 roku?

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

01.09.2017 Zabytkowe autobusy pojadą na linii nr 119

 

W najbliższą niedzielę, 3 września zostanie uruchomiona linia specjalna nr 119, obsługiwana zabytkowymi autobusami z kolekcji MPK S.A. w Krakowie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do skorzystania z tej okazji, tym bardziej, że na linii pojawią się wyjątkowe pojazdy: Jelcz 021 (Ogórek przegubowy), Scania CN113ALB oraz Ikarus 280 i Ikarus 620.

Linia specjalna 119 będzie kursować w ramach Krakowskiej Linii Muzealnej po trasie: Dworzec Główny Zachód – Pawia (powrót: Warszawska, Kurniki) – al. Słowackiego – al. Mickiewicza – al. Krasińskiego – ul. M. Konopnickiej – rondo Matecznego – Wadowicka – Zakopiańska – Borek Fałęcki.

Linia 119 będzie się zatrzymywać na wszystkich istniejących przystankach na trasie. Opłata za przejazd zabytkowymi pojazdami jest zgodna z taryfą biletową obiwiązującą na linie miejskie.

Szczegółowe informacje i rozkład jazdy linii nr 119 są dostępne na stronie muzealna.org.

Przypominamy, że 2 września jak w każdą niedzielę wakacji będzie także kursować linia tramwajowa nr 0 obsługiwana zabytkowymi wagonami. Tramwaje będą kursować na trasie z ul. św. Wawrzyńca do Cichego Kącika.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS