Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Jakie było najważniejsze wydarzenie komunikacyjne 2017 roku?

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

26.07.2017 Nowy numer "Przewoźnika Krakowskiego" już dostępny


Ukazał się nowy numer „Przewoźnika Krakowskiego”, w którym można przeczytać m.in. o historii komunikacji autobusowej w Krakowie oraz paradzie zabytkowych i współczesnych pojazdów, która została zorganizowana przez MPK SA w Krakowie. Zachęcamy także do przeczytania artykułu o kierowcy autobusu, który uratował życie rowerzysty.

W najnowszym numerze „Przewoźnika Krakowskiego” można znaleźć także informacje o planowanych inwestycjach w zakresie transportu zbiorowego. Czytelnicy, którzy kolekcjonują zdjęcia i dane techniczne krakowskich autobusów znajdą w tym numerze kolejną kartę.

 „Przewoźnik Krakowski” jest dostępny w siedzibie MPK SA przy ul. J. Brożka 3. Można go także pobrać ze strony internetowej www.mpk.krakow.pl (klikając na zakładkę Media) i ze strony facebook.com/mpkkrakow.

Zachęcamy do lektury.

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS