Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w komunikacji miejskiej w 2018 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

28.04.2013 Piłkarski turniej im. Piotra Pruchnickiego rozstrzygnięty

Najlepszą drużyną VI piłkarskim turnieju im. Piotra Pruchnickiego, który został rozegrany w sobotę, 27 kwietnia, została drużyna Królówki. Ten gościnnie występujący w rozgrywkach zespół nie dał szans pozostałym uczestnikom rozgrywek. W finale pokonał drużynę Związku Zawodowego Kierowców i Motorniczych. Trzecie miejsce po raz pierwszy w historii rozgrywek zajął zespół złożony z motorniczych  Zajezdni Nowa Huta.

W Turnieju wzięło udział 10 zespół. Zostały podzielone na dwie grupy. Dwa najlepsze zespoły z każdej z nich wzięły udział w półfinałach, które dawały prawo gry w finale turnieju.
Rozgrywany od sześciu lat turniej jest organizowany na cześć zmarłego motorniczego Piotra Pruchnickiego, który był inicjatorem i założycielem drużyny piłkarskiej w Zajezdni Tramwajowej Podgórze.
Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS