Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w komunikacji miejskiej w 2018 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

02.03.2011 Tablice informacyjne na rondzie Mogilskim

Pasażerowie, którzy przesiadają się na rondzie Mogilskim mają do swojej dyspozycji przejrzystą informację o lokalizacji przystanków i trasach autobusów i tramwajów. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne SA w Krakowie ustawiło bowiem na tym dużym węźle przesiadkowym tablice, na których znajduje się mapa całej sieci tramwajowej oraz szczegółowa mapa ronda Mogilskiego, uwzględniająca wszystkie przystanki tramwajowe i autobusowe oraz wszystkie linie, które się na nich zatrzymują. Zaletą tej mapy jest także to, że są na niej zaznaczone chodniki i przejścia dla przesiadających się na rondzie Mogilskim.

Mapkę ronda Mogilskiego pasażerowie mogą zobaczyć nie tylko na dużych tablicach. Została ona także powieszona na każdym przystanku Rondo Mogilskie, obok rozkładów jazdy.
Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS