Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w komunikacji miejskiej w 2018 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

06.12.2010 Na spotkanie z Mikołajem autobusem MPK

To była wielka atrakcja dla dzieci  z  Ośrodka  Szkolno-Wychowaczego  dla  Dzieci Niewidomych   i   Słabowidzących z ul. Tynieckiej.  W  mroźną  niedzielę,  na spotkanie ze  św.  Mikołajem  w  CH  Bonarka i na Rynku Głównym,  zawiózł  ich  autobus  Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego S.A w Krakowie. Po przyjeździe do Bonarki na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Największą z nich była na pewno możliwość przejażdżki prawdziwym motocyklem. Każde dziecko dostało także paczkę pełną słodkich niespodzianek. Motocyklowe atrakcje zapewniło dzieciom z ośrodka przy ul. Tynieckiej Stowarzyszenie MotoAutostrada oraz Galicyjskie Stowarzyszenie Motocyklowe.

To nie pierwszy już raz, kiedy MPK S.A. bierze udział w akcji mikołajkowej. W ubiegłym roku św. Mikołaj w imieniu krakowskiego przewoźnika rozdawał prezenty wszystkim dzieciom podróżującym linią nr 50.


Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS