Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność nośnika KKM

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w 2019 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

31.05.2010 Do Zoo autobusem MPK

To była wielka atrakcja dla podopiecznych Domu Dziecka nr 7. W święto najmłodszych, 1 czerwca pojechali do krakowskiego Zoo. Wycieczkę, przy udziale Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego S.A. w Krakowie zorganizowały trzy studentki Uniwersytetu Pedagogicznego. Dzieci zawiózł do Zoo autobus krakowskiego przewoźnika. 

- Bardzo zależało nam na tym, aby te dzieci poczuły się wyjątkowo w tym dniu. Wyjazd do Zoo na pewno będzie dla nich dużą atrakcją – wyjaśnia Joanna Jezierska, jedna z organizatorek wyjazdu.

Wyjazd nastąpił o godzinie 10.00 z Domu Dziecka nr 7 , przy ul. Naczelnej 12. Autobus z dziećmi przyjechał do Zoo o godzinie 10.30. Zaraz potem była chwila na zrobienie pamiątkowych zdjęć na tle autobusu.  Od godziny 10.40 do 13.30 trwało zwiedzanie ogrodu zoologicznego. O godzinie 14.10 nastąpił powrót do placówki.

- Dzięki pomocy MPK wycieczka była bardzo udana – mówiła po powrocie Joanna Jezierska. - Sprawnie i bez większych przeszkód dojechaliśmy na miejsce w wyznaczonym czasie. W drodze do Zoo dzieciom zostały rozdane upominki z logo MPK, za które serdecznie dziękujemy. Dzieciom sprawiły one dużą radość. Wycieczkę zaliczamy do  bardzo udanych, pomimo tego, że pogoda była deszczowa – dodaje.

Dzieci wróciły z uśmiechami na twarzy i pozytywnymi wrażeniami.

Organizatorami wyjazdu były: Joanna Jezierska, Katarzyna Józefczyk, Agata Łysoń. Koordynatorem  projektu był wykładowca Uniwersytetu Pedagogicznego mgr. Józefa Kucharska.

Zachęcamy do oglądania galerii zdjęć.

 

chęcamy do oglądania galerii zdjęć.

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS