Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność nośnika KKM

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w 2019 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

25.05.2010 Strażacy MPK ćwiczyli swoje umiejętności

Sześć drużyn strażackich walczyło o miano najlepszego zespołu Zakładowej Ochotniczej Straży Pożarnej Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego S.A. w Krakowie.  Zawodnicy rywalizowali w dwóch konkurencjach. Pierwszą był bieg na czas z przeszkodami. W drugiej konkurencji liczyła się szybkość i precyzja. Zawodnicy musieli bowiem w jak najkrótszym czasie rozwinąć węża gaśniczego i precyzyjnym strumieniem wody strącić ustawione w odległości kilkunastu metrów puszki. 

W obu tych konkurencjach najlepsza drużyną okazała się jednostka strażaków ze Stacji Obsługi Autobusów Wola Duchacka. Drugie miejsce zajęła Stacja Obsługi Tramwajów Nowa Huta a trzecie Stacja Obsługi i Remontów. Zwycięzca rywalizacji jednostka z Woli Duchackiej reprezentować będzie krakowskiego przewoźnika na zawodach miejskich, które odbędą się pod koniec czerwca. 

Zawody odbyły się 22 maja na boisku Towarzystwa Sportowego Tramwaj. Ćwiczenia te to praktyczny test sprawności i poziomu przygotowania strażaków do działania w razie zagrożenia pożarowego.

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS