Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w komunikacji miejskiej w 2018 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

22.02.2010 Stacja Obsługi Autobusów Wola Duchacka z pierwszym miejscem

Po rocznej przerwie Stacja Obsługi Autobusów Wola Duchacka znów okazała się najlepszą stacją w konkursie organziowanym przez MPK S.A. w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Stacja ta zgromadziła najwięcej punktów podczas kontroli przeprowadzanych przez członków komisji konkursowej. Drugie miejsce zajęła Stacja Obsługi Autobusów Bieńczyce, a trzecie Stacja Obsługi Tramwajów Nowa Huta. Na kolejnych miejscach znalazły się  Stacja Obsługi Autobusów Płaszów, Stacja Obsługi i Remontów oraz Stacja Obsługi Tramwajów Podgórze. Konkurs ten ma już wieloletnią tradycję. Jak podkreślał obecny na podsumowaniu wyników konkursu Tadeusz Fic, Okręgowy Inspektor Pracy w Krakowie, prowadzony przez krakowskiego przewoźnika konkurs jest jedynym tego rodzaju konkursem w Polsce.

- Już sama organizacja tego konkursu jest wielkim sukcesem MPK. Wywołuje on bowiem pozytywną rywalizację między poszczególnymi stacjami w dbaniu o jak najlepsze stanowiska pracy, na czym korzystają wszyscy pracownicy – powiedział Tadeusz Fic.

Warto podkreślić, że komisja konkursowa każdego miesiąca oceniała stan obiektów pod kątem panującego na nich porządku oraz bezpieczeństwa stanowisk pracy. Duże znaczenie miało także zaangażowanie pracowników w działania, które to bezpieczeństwo zwiększały.

Podczas spotkania podsumowującego konkurs wszyscy uczestnicy konkursu podkreślali jak wiele systematycznych działań inwestycyjno-remontowych, zwiększających bezpieczeństwo i higienę pracy, udało się przeprowadzić w ubiegłym roku na poszczególnych obiektach MPK S.A.

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS