Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w komunikacji miejskiej w 2018 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

28.12.2009 10 lat "Przewoźnika Krakowskiego"

W grudniu 2009 roku minęło dokładnie 10 lat od chwili wydania pierwszego numeru biuletynu informacyjnego MPK S.A. w Krakowie, czyli "Przewoźnika Krakowskiego". Przy jego powołaniu zakładano, że będzie on kwartalnikiem, a zawarte w nim informacje, trafią zarówno do pracowników naszej firmy, sympatyków komunikacji miejskiej, a także do naszych klientów. Miał on zapewnić szybszy przepływ informacji w zakresie dotyczącym funkcjonowania Spółki i sytuacji komunikacyjnej w mieście.

 

W najnowszym 34 numerze "Przewoźnika" można przeczyć m.in. rozmowę z Dyrektorem Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu Joanną Niedziałkowską oraz interesujący artykuł o powstawaniu rozkładów jazdy.

 

Najnowszy numer "Przewoźnika" jest dostępny w  w siedzibie MPK S.A. przy ul. Brożka 3 oraz w Punktach Sprzedaży Biletów Okresowych.

Zachęcamy do lektury.

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS