Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w komunikacji miejskiej w 2018 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

17.02.2009 Stacja Obsługi Autobusów Wola Duchacka zwyciężyła w konkursie BHP

Tradycją w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym S.A. w Krakowie stała się rywalizacja o tytuł Najlepszej Stacji Obsługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. W oficjalnym podsumowaniu 2008 roku, które odbyło się w siedzibie MPK S.A. I miejsce i tytuł najlepszej stacji zdobyła Stacja Obsługi Autobusów Wola Duchacka. II miejsce ze stratą zaledwie kilku punktów uzyskała Stacja Obsługi Tramwajów Nowa Huta a III Stacja Obsługi i Remontów.

Jak wyjaśnia Aleksander Kowalczyk, Zakładowy Społeczny  Inspektor Pracy w MPK S.A. w Krakowie celem tego konkursu jest dalsza poprawa warunków pracy, systematyczne utrzymanie na stanowiskach pracy porządku i czystości oraz zmniejszenie wypadków przy pracy.

- W okresie trwania konkursu była przeprowadzana comiesięczna ocena każdej ze stacji. Ocenialiśmy i przyznawaliśmy punkty przede wszystkim  za czystość na placach postojowych i drogach wewnętrznych a także ład i porządek na stanowiskach pracy – podkreśla Aleksander Krawczyk.

W konkursie sprawdzana była także czystość ubrań roboczych oraz utrzymanie we właściwym stanie apteczek pierwszej pomocy.

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS