Ważne: Strona www.mpk.krakow.pl wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.

Sprawdź ważność nośnika KKM

Sprawdź ważność biletu

Rodzaj karty
Data* (RRRR-MM-DD)
Nr klienta/albumu
Nr karty KKM / KK
* Pokazywane są wszystkie bilety ważne w danym dniu i wszystkie późniejsze
Jakie dane wpisać aby sprawdzić ważność?

Sonda

Co było najważniejszym wydarzeniem w 2019 roku:

drukuj zwiększ czcionkę czcionka standardowa zmniejsz czcionkę

Aktualności

07.11.2008 W poniedziałek będą czynne tylko dwa punkty

Tylko dwa Punkty Sprzedaży Biletów Okresowych będą czynne w najbliższy poniedziałek 10 listopada. Nasi pasażerowie kupią bilety tylko w punkcie przy ul. Podwale 3/5 oraz w punkcie w Nowej Hucie na os. Centrum D bl. 7. Będą one otwarte od godz. 8.00 do 15.00.

To ograniczenie jest wynikiem obowiązku jaki na pracodawcę nakłada Kodeks Pracy.

Zgodnie art. 130 KP każde święto występujące w okresie rozliczeniowym i przypadające w innym dniu niż niedziela obniża wymiar czasu pracy o 8 godzin.

Dotyczy to także sytuacji, gdy dzień ten przypada w sobotę.

Pracodawca musi zatem wyznaczyć dzień wolny poza wolną sobotą i niedzielą. Aby jak najmniej utrudnić zakup biletu naszym pasażerom zdecydowano, że za dzień 1 listopada pracownicy MPK S.A. w Krakowie sprzedający w punktach otrzymają wolne właśnie w najbliższy poniedziałek. W związku z tym, że wypada on między dwoma dniami świątecznymi wielu naszych pasażerów również będzie miało dzień wolny i wyjedzie z miasta.

Wszelkie prawa zastrzeżone MPK Kraków 2013
realizacja Ideo powered by: Edito CMS